Parasole ogrodowe Spectra oraz płachty przeciwsłoneczne Ingenua by Umbrosa.

14 Sep

Płachty przeciwsłoneczne Ingenua są idealną alternatywą lub mogą stanowić uzupełnienie dla parasoli ogrodowych Spectra.

Płachty przeciwsłoneczne Ingenua wraz z całym niezbędnym osprzętem są produkowane w Hiszpanii, Francji i w Belgii.

Wybitna europejska jakość zestawów Ingenua gwarantuje bezpieczeństwo oraz długą trwałość popartą badaniami i wieloletnim doświadczeniem belgijskiej firmy Umbrosa.

Belgijska firma Umbrosa sprzedaje z dużym powodzeniem swoje wyroby dosłownie na całym świecie – w Europie, Azji (włącznie z krajami Zatoki Perskiej) oraz w Ameryce północnej i południowej. Włącznie z bardzo wymagającym rykiem USA.  

Płachty przeciwsłoneczne Ingena, o dużym wyborze wymiarów i opcji ich montażu, zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników ogrodów.

Słupki Ingenua w 4. kolorach do wyboru: srebrny, biały, czarny i wykonany z wysokiej jakości, odpornego na warunki atmosferyczne, drewna.

Kolorystyka płach Ingenua w dużym wyborze – 20 kolorów (w 2. rodzajach tkanin).

Do płacht Ingenua można również dobrać, idealnie pasujący parasol Spectra, produkowany w 100 % w Belgii i zaprojektowany w belgijskim studio design.

Parasol ogrodowy Spectra, o bardzo nowoczesnym wyglądzie, jest wybitnie solidny i bardzo mobilny. 

Do parasola zastosowano te same wysokiej jakości tkaniny co do zestawu Ingenua.

Wykończenie parasola Spectra z anodowanego aluminium oraz z włókien szklanych, w 3 kolorach do wyboru: biały, czarny lub srebrny.

Do parasola Spectra można zastosować mobilną podstawę na rolkach.

Więcej informacji na temat płacht przeciwsłonecznych Ingenua oraz parasoli Spectra i innych produktów firmy Umbrosa znajdziecie Państwo na naszej ogrodowej stronie internetowej: www.ogrodowe.waw.pl

Parasole ogrodowe Spectra oraz płachty przeciwsłoneczne Ingenua Belgia.

Comments are closed.