Parasole KNIRPS. Parasolowa legenda z Niemiec.

18 Sep

Parasole KNIRPS to markowe parasole reklamowe najwyższej jakości.

Mimo stosunkowo wysokiej ceny parasole KNIRPS, dzięki magii niepowtarzalnej jakości i designu, są w 100 % jej warte.

Płacąc trochę więcej za parasol KNIRPS , w porównaniu z innymi parasolami reklamowymi nastawionymi głównie na niską cenę (kosztem jakości), otrzymujecie Państwo produkt z którego możecie być w pełni usatysfakcjonowani. Łącząc, poprzez logo, swoją markę z legendarną marką parasoli KNIRPS, przez długie lata Wasz klient będzie ciepło wspominał również i Waszą firmę.

Parasole KNIRPS to 90 lat doświadczenia (!) i ponad 200.000.000 sprzedanych parasoli na całym świecie.

Firma KNIRPS już od 1928 roku doprowadza produkcję parasoli do perfekcji, wciąż wprowadzając technologiczne nowinki. 

W 2016 roku firma KNIRPS wprowadziła do sprzedaży parasole nowej kolekcji  T.Series, która skupia w sobie to co najlepsze – jakość podzespołów, jakość montażu i nowoczesny design.

W 2017 roku wprowadzono do sprzedaży parasole kolekcji E.Series, które są nastawione na sprzedaż parasoli pod reklamę. Jednak podzespoły zastosowane w tych parasolach, w odróżnieniu od metod stosowanych przez inne firmy parasolowe, nie odbiegają jakością od kolekcji butikowych. W parasolach z tej kolekcji zastosowano te same materiały i taki sam solidny montaż. Parasole te są jedynie bardziej dostosowane kolorystycznie, łącznie z możliwością dopasowania rączek!

W ofercie parasoli KNIRPS znajdziecie Państwo ok 50 modeli parasoli, damskich i męskich.

Parasol Knirps to idealny upominek lub gadżet reklamowy.

Więcej informacj na temat innowacyjnych parasoli KNIRPS znajdziecie Państwo na naszej parasolowej stronie internetowej: parasole-reklamowe.eu

Comments are closed.